Finn din Terapeut

Denne listen gjelder InnerLife psykoterapeuter.
NB! Listen gjelder IKKE Tantra-massørene.

Leter du etter en tantra – massør, gå inn på følgende side:
For Tantra Massør, klikk her!

For- og etternavnMail & WebTelefonSted
Anne Grethe Brandtzæg
annegrethe@lifegarden.no 997 53 154Oslo, Nesodden
Bettina Vick Bickhardtbettina@slowtur.no
krakenesfyr.com
slowtur.no
95 02 36 68
Selje, Vestlandet
Christina Olssondinindreavtale@gmail.com
hel-se.no
977 86 852Porsgrunn
Elin Synnøve Tvedten
post@ildhuset.no
Ildhuset.no
33 12 69 01
45 85 31 26
Larvik
Elisabeth Marie Haga
elismaha@online.no936 69 986Hurdal
Grete Løvfall Andresengrete333@hotmail.com911 14 881Fetsund
Gro Hammerstad Næss
grohammerstadnaess@gmail.com 99472370Oslo, Bærum
Helena Bø Serpinsky
heleserp@online.no
98 03 72 67Oslo
Irene Olsenkvennaasen@hotmail.com924 25 427Drangedal
Irene Ødegårdiroed@online.no92 04 98 33Kongsvinger
Kari Zimmerkari-z@online.no901 96 904Horten
Merete Duestøl
merete_due@yahoo.no45048055Kjølsdalen,Sogn og Fjordane
Marianne Aasmoe
aasmoe59@gmail.no924 06 702
Oslo
Marte Ekremmarte.ekrem@ntebb.no91 35 15 32Steinkjer
Mette Torgerstuenmettetorgerstuen7@gmail.com
932 22 192Oslo
Monica Josefine Hjelle
mjhjelle@gmail.com971 15 095Bergen
Torun Katarina Linge
torun@sareptaskrukke.no 994 28 484Nesodden, Drøbak
Wenche Sørlie Hamremoen
innerlifeterapeuten@gmail.com
spirituellterapi.com
970 14 565Vesterålen